Menu
Sepetiniz

Dijital Baskılı Bone

Dijital Baskılı Bone

Dijital baskılı bone modellerimiz Tasarım Trend farkıyla sizlerle. Grafikerlerimiz tarafından itinayla hazırlanan dijital baskılılarımız bonelerimize işlenmektedir. Dijital baskıya sahip bonelerimiz meslek grubunuza göre değişkenlik göstermektedir. Ürünlerimiz kanserojen madde içermemektedir. Ürünlerimizde kullandığımız kumaş son derece kalitelidir. Bu sayede bonelerimiz meslek kategorisi farketmeksizin gün içinde rahat bir kullanım sağlayacaklardır. Arkadan bağlamalı ipler sayesinde boneleri kafanızın boyutuna göre ayarlayabileceksiniz. Özel tasarımlara sahip dijital baskı ve kaliteli kumaşın birleşmesiyle ortaya çıkan bonelerimizi her taktığınızda mesleğinize olan bağlılığınızı artıracaksınız. Tasarım Trend bonelerimiz, kullan at bonelere kıyasla birçok avantaj sunmaktadır. Tasarım Trend boneleri ile hem çevreye duyarlı hem de maliyet açısından birçok avantaj elde edeceksiniz. Ayrıca bonelerimiz hem tasarımıyla hem de baskısı ile şık bir yapıya sahiptir.

Tasarım Trend Bonelerinin Kalitesi Hakkında

Bir bonenin kalitesini değerlendirmek için kullanabileceğiniz tüm farklı kriterlere geçmeden önce, bir anlığına temel bilgilere geri dönelim: Kalite nedir? Düşük kalitede üretilmiş bir bone ile yüksek kalitede üretilmiş bir bone arasındaki farkı nasıl anlarız?

Bonelerin dayanıklı olması ve birkaç mevsimden fazla dayanması kullanıcıların aradığı en önemli özelliklerdendir. Dikişleri yırtılmadan ve üzerindeki özel tekstil baskısının zarar görmeden ilk günkü gibi görünüm sergilemesi kaliteli bonenin özelliklerindendir. Bonelerinizin, satın aldığınız andaki şeklini korumasını ve zamanla şeklinin bozulmaması için kullanıcıların da dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır.

Bunlardan en önemlileri şu şekildedir:

-Bonelerinizi 30 derecede yıkayınız.

-Temizlik işleminde ağır kimyasalların kullanımından kaçınılmalıdır.

-Ütüleme işlemini, bonenizin üzerindeki şekli iç kısma gelecek şekilde gerçekleştiriniz.

-Uzun süreli güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Sizde yukarıdaki maddelere uygun bir kullanımla bonenizi uzun süre ilk günkü kalitesinde kullanabilirsiniz. Birkaç kez giydikten veya yıkadıktan sonra kabaran veya solan kumaş çoğu bone kullanıcısının kabusudur. Bonelerimizi her taktığınızda iyi hissetmesini istiyoruz. Böylece bonenizle işiniz biter bitmez hemen çıkarmak ve bir ağır yükten kurtuluyormuş hissinden sizi uzaklaştırmak istiyoruz. Tasarım Trend farkıyla pürüzsüz bir kumaş, düzgün dikişler, güzel detaylara sahip bonelerimiz tam ihtiyaçlarınıza göre.

Kumaş, dikişler, terzilik ve kullanılan baskı gibi ayrıntılar bone kullanıcıları için önemlidir. Yüksek kaliteyi düşük kaliteden ayıran şey, bir bonenin sadece şimdiki gibi görünmesini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda birden fazla kullanım ve yıkamadan sonra da böyle görünmeye devam etmesini sağlamaktır. Başınızda rahat ve iyi hissetmesini sağlamak için bonelerimiz özel olarak üretilmiştir. 

Dikkat edilmesi gereken önemli olan bir husus; bir ürünün kalitesi ve fiyatının her zaman ilişkili olmadığıdır. Aynı zamanda, bir ürünün çok pahalı olması, ne yazık ki her zaman üreticinin tüm bu ekstra parayı giysinin kalitesini yükseltmek için kullandığı anlamına gelmez. Tasarım Trend bonelerimiz kaliteli kumaş ve tekstil baskıya sahip olup fiyatları da kalitesine oranla oldukça düşüktür. 

Peki, kaliteyi satın aldığınızdan nasıl emin olabilirsiniz? Tasarım Trend kişiye özgü bone üretiminde Türkiye’nin en saygın firmasıdır. Bu başarı sayesinde on binlerce müşterimize istedikleri tarzda bonelerini ulaştırdık ve yüksek beğeni geri dönüşleri elde ettik. Artan memnuniyetler sayesinde bizde üzerimizdeki sorumluluğu bilerek, birbirinden kaliteli bonelerimizi özenle ütüleyip, katlayıp daha sonra da hediye paketleri ile siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Bir boneyi değerlendirirken dikkat etmeniz gereken nokta şudur: Kaliteye yönelik genel yaklaşımınıza/stratejinize karar verdiğinizden emin olun. Hangi bonelere ne kadar para verdiğiniz ve onları ne kadar süre kullandığınız bu konuda en önemli husustur.

Renk Çeşitlerimiz

Bone satın alacak olanların en önemli kriterlerinden birisi de renk seçimidir. Tasarım Trend kullanıcılarına birbirinden kaliteli boneleri farklı renk seçenekleri ile sunmaktadır. Bonelerimizde kullandığımız renkler ise şu şekildedir:


Sizde kendinizi en iyi hissettiğiniz rengi en şık tasarımlarla seçebilirsiniz. 

Bonelerimizin Kumaşı 

Bir bonenin elle tutulur en önemli bileşeni kumaşıdır. Detaylar ne kadar güzel veya dikişler ne kadar iyi işlenmiş olursa olsun, kötü, kaşındıran veya kabaran bir kumaştan yapılmış bir bone hiçbir zaman iyi bir tamamlayıcı değildir. Bir bonenin kumaşını değerlendirirken iki ayrı şeye dikkat etmeniz gerekir:

İlk nokta, kumaşın kalitesinin o türdeki diğer kumaşlara göre ne kadar iyi olduğunu bulmakla ilgilidir. İkinci nokta, kumaşın boneniz için ne kadar uygun olduğuna karar vermekle ilgilidir. Doğal olarak iyi veya kötü kumaş yoktur. Her kumaş türünün avantajları ve dezavantajları vardır (evet, sentetik kumaşlar bile). Anahtar nokta, bunların farkında olmaktır. Böylece işinize en uygun boneyi seçebilirsiniz.

Bonelerimiz, terletmeyen bir yapıya sahiptirler ve her mevsim kullanım için uygundur. Bonelerimiz özel kesimdir ve bu sayede saçların tamamını sararak tam hijyen sağlamaktadır. Mesleğinize veya kişiliğinize özgü bonenin yanı sıra isminize özel boneleri de alışveriş esnasında belirtebilirsiniz. Bu sayede kendinizi her daim özel hissedeceksiniz. Ayrıca sizin hoşunuza giden ve de bonenizde olmasını istediğiniz şekilleri de bizimle paylaşabilirsiniz. 


Bu kategoride ürün bulunamadı.

HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.